O nás

Zabýváme se prodejem a montáží kvalitních českých oken a vchodových dveří od renomovaných českých výrobců. V naší nabídce naleznete okna dřevohliníková, dřevěná (eurookna), plasthliníková a plastová.

Nabízíme Vám individuální přístup malé firmy, založené na zkušenostech, odborných znalostech a férovém jednání.
Zajistíme Vám kompletní servis jako je demontáž starých oken, montáž oken nových i následné zednické zapracování po montáži.

Součástí naší nabídky jsou také předokenní rolety a žaluzie, dále sítě proti hmyzu a interiérové žaluzie.
Nově pro Vás připravujeme garážová vrata a markýzy.

Zaměřujeme se také na dodávky speciálních okenních výplní, jako jsou okna do srubových a roubených staveb, panikové dveřní uzávěry dle normy EN 1125, únikové dveře dle normy EN 179 a protipožární uzávěry.
Dále nabízíme vchodové dřevěné a dřevohliníkové dveře a okna do pasivních staveb.

Od nás získáváte komplexní řešení pro Vaši realizaci!

Služby a poradenství

Vysoce odborné poradenství ke všem naším produktům a službám Vám usnadní Vaše rozhodování při výběru vhodného produktu s ohledem na Vaše přání. Navrhujeme a dodáváme energeticky efektivní řešení oken a dveří, jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce.

Prodej, montáž a servis

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem špičkových designových oken a dveří nejvyšší kvality. Dodáváme jak dřevohliníková okna pro nejnáročnějšího zákazníka, tak okna tradiční dřevěná a plastová. Nabízíme Vám komplexní služby včetně demontáže stávajících oken, zednické zapravení včetně odpovídajícího příslušenství.

Investice do okenních a dveřních systémů je zároveň racionální a ekonomickou investicí do budoucnosti.

Servis a seřízení oken

Provádíme servis a seřízení všech dřevěných, plastových a hliníkových oken a dveří.

Stínící technika, ostatní příslušenství

V našem sortimentu naleznete také vnitřní žaluzie, venkovní rolety a žaluzie, stejně tak jako ostatní doplňky oken. Dále montujeme vnitřní parapety, venkovní parapety a sítě proti hmyzu.