Dodatečná instalace hliníkového opláštění

Provádíme dodatečnou instalaci hliníkového opláštění na již zabudovaná dřevěná okna.

Ztratila Vaše okna lesk?

Může to potkat i Vaše okna: odfouknutá barva, praskliny v barvě, vyblednutá barva, nebo porušení povrchu oken kroupami. V takovém případě již nelze zabránit proniknutí vlhkosti pod lak, slunce a mráz dokončí dílo zkázy.

Hnilobě a houbám již nelze zabránit.

Chcete předejít nákladným opravám, případně kompletní výměně oken?

Máme pro Vás řešení!

S našimi patentovanými hliníkovými profily dokážeme vyřešit veškeré poškození Vašich dřevěných oken. Hliníkové opláštění je téměř nezničitelné a je použitelné na všechny typy eurooken. Hliníkové opláštění zajistí Vašim dřevěným oknům dlouhodobou odolnost a ochranu proti povětrnostním vlivům. Díky dokonalému spasování hliníkových profilů poskytuje opláštění celoplošné krytí dřeva. Tím je zaručeno, že již nikdy nebude nutné natírat Vaše okna.

Narušený povrch dřevěného okna

Narušený povrch dřevěného okna

Většina moderních oken je ošetřena silnovrstvou lazurou, na které při dlouhodobém působení slunce, vlhkosti a mrazu vzniknou praskliny. Do těchto mikroskopických trhlin vnikne vlhkost a začínají problémy. Barva se stále více a více odlupuje a nechráněné dřevo je vystaveno povětrnostním vlivům. Právě z tohoto důvodu musí být okna pravidelně udržována broušením a natíráním ochrannou vrstvou. Toto řešení je ovšem cenově nákladné a nezaručí stálý vzhled a 100% ochranu.

Už žádné natírání oken

Už žádné natírání oken

S našimi hliníkovými profily, již nikdy nebudete řešit povrchovou úpravu Vašich oken. Vaše okna zůstanou stabilně chráněná před povětrnostními vlivy, hnilobou a napadením dřevokaznými houbami.

Jak funguje hliníkové opláštění?

Díky důmyslnému sestavení hliníkových profilů, vzniká dokonale uspořádaná hliníková vrstva, která umožňuje trvalé odvětrání dřevěného profilu a odtoku případně vniklé vody.

Provedení

Postup výměny probíhá v následujících třech krocích:

  • Očištění a natření poškozených částí oken (pokud to stav profilů vyžaduje)
  • Montáž držáků opláštění
  • Upevnění hliníkového opláštění okna

Jaké jsou výhody opláštění?

  • Neomezená životnost hliníkové vrstvy a tím i Vašich oken
  • Odpadá nutnost dodatečné údržby povrchové úpravy oken
  • Dokonalá montáž bez prachu a nepořádku
  • Úspora za broušení, kytování a natírání
  • Cena opláštění oken odpovídá ceně dvou nátěrů, tzn. návratnost cca 2-4 roky

 

Jaká je cena opláštění?

Každé opláštění je zhotoveno přímo na míru konkrétního okna. Použití profilů je závislé na zabudovací situaci oken, na profilaci rámové a křídlové lamely a také na použitých okenních doplňcích.

Cenu opláštění může dále ovlivnit umístění a přístup k jednotlivým okenním elementům.

Při rozhodování, zda opláštění oken realizovat, je nutné vzít v úvahu, že již nikdy nebudete muset provádět povrchovou úpravu oken broušením a lakováním.

Záruka kvality

Používáme pouze prvotřídní profily od renomované rakouské firmy Stemeseder GmbH a hliníkový systém BUG Renova od německé firmy ST Extruded Products Germany GmbH. Tyto firmy se zabývají již dlouhou řadu let vývojem a výrobou hliníkových profilů pro opláštění oken a dveří, dále také hliníkovými fasádami a parapety.

Díky propracovanému systému hliníkového opláštění je zaručen dokonalý vzhled srovnatelný s nově vyrobenými dřevohliníkovými okny.

 

Opláštění hliníkem

Opláštění hliníkem

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken

Renovace oken